Pomogliśmy

Dora

wrzesień 2017 rok

Z uwagi na ciężki stan po przebytym ostrym zapaleniu trzustki należało kastrację odłożyć do czasu aż wszystkie wyniki poprawią się, zwłaszcza ważne było USG przeglądowe jamy brzusznej. Ostatnie było z 2017 r. tuż po zakończeniu leczenia. Ponieważ USG wykonane po roku w listopadzie 2018 r. wyszło dobrze, wykonano kastrację Dory.Vebso

Grudzień 2017 rok

Konieczność usunięcia guza na karku i wykonania sanacji  jamy ustnej. Po zabiegach pies odżył. Jest radosny. Ze względu na dopilnowanie i obserwację po zabiegach i ze względu na wiek -16 lat na parę dni został przekazany do hoteliku lek. wet. Ewy Majki przy ul. Heliotropów 19 w Warszawie.
Plamka i Gabi

Plamka – opis grudzień 2017 r. Nastąpił znowu stan krytyczny jelitowy. Dr W. Czerwiecki stwierdził konieczność wykonania USG ( termin 15 marca br.)

 

Gabi – lat 14 bardzo energiczna, jednak inni lekarze w innej lecznicy przez lata źle diadnozowali psa przez co doprowadzili do rozrostu guza około sutkowego, którego nie potrafili zdiagnozować i co gorsza, nie wykonali w porę kastracji suczki. Dr Czerwiecki w badaniu klinicznym widzi szansę na operację. Jednak ostatecznie wypowie się po wykonaniu USG przez dr P. Marcińskiego. (termin 15 marca br.)